Hledají zaměstnání

 

Externí redaktorka

31. 8. 2020

 

Hledám práci jako externí rektorka. Mám vystudovanou psychologii, zootechniku a také jsem rok studovala žurnalistiku. Zabývám se psaním odborných textů, popularizačních článků i fejetonů apod. Mám za sebou dvě knižní publikace a na další jsem se autorsky podílela. Rovněž pracuji jako externí redaktorka v nakladatelství, kde pomáhám s přípravou knih. Věnuji se především tématům psychologie, zvířat, popularizace vědy a životního stylu. Preferuji práci na dálku. Velmi ráda budu psát i upravovat texty také pro vás. V případě zájmu mne kontaktujte na e-mail eva.grestenbergerova@gnj.cz

Eva Grestenbergerová

 
 

Redaktorka

27. 8. 2020

 

Hledám externí spolupráci, nebo práci na plný úvazek. Jsem redaktorka začátečník, takže budu moc ráda za veškeré zajímavé příležitosti. Zkušenosti mám z několika novinářských kurzů (více v mém životopise), z praxe v Hradeckém deníku, články pro web gamesmag.cz, články pro osobní web www.klarakropackova.net, z autorských kreativních textů, copywriterských textů.

Budu ráda za Vaše odpovědi na e-mail klara.krop@gmail.com

Klára Kropáčková

 

Nabízím psaní sportovních článků

27. 8. 2020

 

Jsem 22letý začínající novinář a rád píšu články o sportu. S psaním už mám zkušenosti a vždy se snažím vytvořit kvalitní obsah. Jsem redaktorem webu nejvicsportu.cz. Moje tvorba viz https://www.nejvicsportu.cz/author/janvrabel/ Sport sleduji prakticky odmala, takže mám dobré znalosti. Nejraději píšu o fotbale, hokeji, tenisu a biatlonu, ale nemám problém udělat článek třeba z prostředí atletiky, cyklistiky nebo zimních sportů. Jsem časově flexibilní, takže jsem schopen články napsat v požadovaném termínu. Články se vždy snažím něčím ozvláštnit, proto jsou jiné než většina článků z ostatních webů. Pokud hledáte někoho, kdo umí psát poutavě a zajímavě, tak jsem ten pravý.

Jan Vrábel, e-mail jvrabejka@gmail.com

 
 

Redaktorka, copywriterka - Externí spolupráce

19. 8. 2020

 

Jmenuju se Claudie a nabízím své služby jako copywriterka + redaktorka. Pokud potřebujete pomoci se psaní textů do online magazínů, na web, blog či e-shop, tak jsem Váš člověk. Píšu nejčastěji o módě, vztazích, zdraví, lifestylu, receptech, DIY a tématům jim podobným, ale nemám problém ani s jinými (psala jsem například o strojích na pole či futuristických technologiích). Všechny texty jsou originální a neokopírované! Dělám také popisky produktů či reklamní slogany. Problém pro mě není ani spravování sociálních sítí a tvoření jejich obsahu. V neposlední řadě jsem také pomáhala s vydáním e-knih a tvořením promo videí k jejich propagaci.

Náplň mé práce:

Píšu články pro internetové magazíny, občas napíšu i nějaký ten reklamní textík, editace e-shopů - kontrola textů, jejich doplnění a vytvoření popisků produktů, editace a korektura článků, kompletní otextování celého webu, správa sociálních sítí, tvorba reklamních sloganů, překlady textů z angličtiny do češtiny, zvládnu si poradit i s lehčími úpravami fotografií - retušováním.

V případě zájmu ráda zašlu ukázky svých prací a životopis. Budu se těšit na spolupráci.

Můj email Kornelova.Cl@seznam.cz

 
 

Hledám práci jako správce-redaktor-editor sociálních sítí.

16. 8. 2020

 

Psaní článků, vedení sociálních sítí, tiskové zprávy, tvoření debat, marketing apod. Praxe 3 roky v podpoře vlastního podnikání.

Díky za nabídky Jiří Pekárek, e-mail jirka.trhy@email.cz

 
 

Společenský redaktor, rozhovory

24. 7. 2020

 

Hledám práci jako společenská redaktorka, především na rozhovory, český showbyznys. S řadou let praxe (print i online), s kontakty. Podmínkou je možnost většinové práce formou home office, jen občasné docházení do redakce. Samostatnost, spolehlivost.

Karolína Tmavá, e-mail zlatenebe@centrum.cz

 
 

Externí spolupráce - redaktorka, copywriterka

24. 5. 2020

 

Jmenuji se Barbora a jsem absolventkou oboru Žurnalistika na Masarykově univerzitě. Jako redaktorka jsem působila ve Vyškovském deníku, pro který jsem psala články, fotila a nahrávala videa. Mám zkušenosti i s tvorbou audio obsahu. Speciálně práce se zvukem mě velmi baví.

Kromě novinařiny se věnuji také copywritingu a chvíli jsem pracovala i v online marketingu. Preferuji externí spolupráci nebo částečný úvazek. Jsem schopná přispívat do více redakcí zároveň.

 

V případě zájmu o spolupráci, ráda pošlu své CV i ukázky předchozí tvorby.

Barbora Uhlová, e-mail barbora.uhlova@seznam.cz

 
 

Hledám práci na IČO - jako externí redaktor

24. 4. 2020

 

Mám letité zkušenosti s psaním všeho druhu. Jako copywriter na volné noze - článek do technického internetového magazínu, reporty do hudebního magazínu, až po články na web, administraci webu - v posledním zaměstnání. Momentálně jsem domluvená na spolupráci, jako externí redaktorka pro jeden lifestylový web a hledám k tomu ještě jednu, či dvě zakázky dlouhodobého charakteru - pravidelné psaní článků. Pouze na IČO.

Mnou akceptovatelná cena za 1 NS je minimálně 200 kč. Dá se se mnou ale domluvit.

Jsem svědomitá, plním termíny. Mohu zaslat v případě zájmu ukázky své práce.

Iveta Berezkinová, e-mail ive.berezkinova@atlas.cz

 
 

Redaktor v technickém časopise

20. 4. 2020

 

Na svém kontě mám více než 20 let práce v novinách, převážnou dobu na pozici šéfredaktora. Původní profesí jsem ale stavař, takže mě baví hlavně psaní o tomto oboru. Jsem schopný editor, korektor i redaktor, zvládající napsat pro jakoukoliv cílovou skupinu i na libovolné téma. Mým benefitem však stále zůstává především porozumění otázkám stavařiny a řemesel, zejména z oboru střech. Před klasickou novinařinou upřednostňuji manažerský přístup s formováním média, budováním sítě kontaktů apod.

V současnosti pracuji na volné noze, ale ráda se stanu členem redakce, která by mé schopnosti dovedla využít.

Alena Georgiadisová, e-mail alenageorgiadisova@gmail.com

 
 

Hledám práci redaktora

26. 2. 2020

 

Poptávám práci redaktora nejlépe jako externista či částečný úvazek pro web nebo i print. Nejlépe témata cestování, historie, záhady, tajemno, ezoterika, psychologie, příroda. Psaní i uvedená témata jsou mým koníčkem.

Práci na Word Press ovládám, novinářský průkaz mám. Praxi mám rok aktivního psaní. Mohu spolupracovat i s manželkou, která může dělat korektury, má státnice z ČJ.

Petr Matura, e-mail PetrMatura@seznam.cz

 
 

Poptávám práci redaktorky

22. 3. 2020

 

Poptávám práci redaktorky v deníku nebo časopise (možno i externí spolupráci). Vystudovala jsem bohemistiku na filozofické fakultě, mám 12letou zkušenost s psaním. Loni jsem získala novinářskou cenu Prix Non Pereant. Nabízím kvalitní stylistiku, bezchybnou gramatiku, zajímavé nápady a dodržování termínů odevzdávání článků.

Jiřina Pouzarová, e-mail j.pouzarova@volny.cz

 
 

Rád bych psal články hlavně o sportu, běhání a atletice - hledám práci

18. 3. 2020

 

Jmenuji se Jiří Mašek, ročník 1964, bydlím v Plzni. Píši od mládí, ale výrazně až v posledních deseti letech. Jako velký sportovec hlavně píši o sportu, ale mohu psát i o kulturních akcích a všeobecně o aktuálním dění v regionu. V minulosti jsem psal pro RUNGO.cz, Svět běhu, novinky.cz, v současnosti píši pro běžecký časopis RUN.

Pracuji jako běžecký trenér (OSVČ), pořádám běžecké akademie a závody (můj projekt TEMPO MAKERS https://tempomakers.cz) v Plzni a okolí, píši texty na web a FB, částečně i marketing. V letošním roce se chystám vydat knihu 30 povídek na téma běhání, káva, příběhy ze života a o přírodě. Dále píši novelu a připravuji knihu o svých dlouholetých běžeckých vodičských zkušenostech. Mohu poslat cokoliv na ukázku.

Stále se rád vzdělávám v českém jazyce a tvůrčím psaní, jsem členem Syndikátu novinářů ČR.

Předem děkuji za nabídky k práci nejlépe v Plzni a okolí, klidně externí spolupráce.

Kontakt: tel: +420 720 075 710, e-mail jirimasek25@gmail.com, info@tempomakers.cz

 
 

Redakce/marketing/PR

7. 2. 2020

 

Dobrý den, zajímají mě pozice redakční i marketingové. 

Nyní jsem pracovala na seniorní mark. pozici, ovšem s nutností cestovat několikrát týdně, to již přes nadstandardní finance nechci, preferuji pozici v Praze. Mám výbornou ČJ, humanitní vzdělání, jako druhou školu jsem studovala VŠE, nejraději jsem psala rozhovory. Nástup hned nebo dohodou. Bohatý adresář zajímavých osobností. V marketingu/PR všestranná praxe, včetně tisk. mluvčí. Jazyky. Nejsem žádný zoufalec volající po práci. Plat nemusí být obrovský, ale zajímavá stabilní práce a pohodový kolektiv. Věk 45 let, flexibilní. Dobrá znalost online médií. Mám zájem o HPP, externích nabídek mám hodně. Děkuji.

E-mail  int.investment@seznam.cz

 

 

Nabídka autorských textů

7. 2. 2020
 

Nabízím texty s tématikou hubnutí. Prošlo korekturou a editoringem (na mé náklady), cca 200 stran, vhodné nakouskovat na články, různě přeupravit, kompilovat, aktualizovat a využívat průběžně. Sama texty nevyužiji, nemám čas nabízet po redakcích. Pro někoho, kdo si vše převezme a využije. 

E-mail  int.investment@seznam.cz

 

 
 

SRDCAŘKA PÍŠE

7. 1. 2020

 

Hledáte externí redaktorku, editorku nebo copywriterku, která miluje svou práci?

Píšu každý všední den, aby mé dny byly nevšední.

Zkušenosti: RF HOBBY, Rock & Pop, InConcept, LuxuryMag, Koutek pro ženy, KUPI, BIANO, Wonderful a další.

Od tištěných médií po popisky eshopu – s láskou ke slovům.

Chci se vzdělávat, pracovat a psát to, co mě baví. Magazínové články jsou moje hobby.

Více informací na www.sexytexty.eu.

 

Vendulka Jelínková, e-mail info@sexytexty.cz

 
 

 

Externí spolupráce - redaktorka, překlady, korekce

4. 1. 2020

 

Hledám jakoukoliv zajímavou práci v oboru, podmínkou je možnost ji vykonávat z domova. Práci mohu pravidelně věnovat zhruba 4 hodiny denně.

Vystudovala jsem Mediální vztahy na MU v Brně a už jsem si vyzkoušela několik pracovních pozic v tomto sektoru od redaktorky v regionálních novinách, placené blogerky, dopisování ze zahraničí do časopisů s cestovatelskou tématikou (Vltava-Labe Press, Glanc, Koktejl). Dále studuji jeden z lékařských oborů, mohu proto nabídnout také hlubší znalosti ze zdravotní tématiky. Žiji trvale v Itálii, mluvím italsky na úrovni rodilého mluvčího, velmi dobře také anglicky. Mám zkušenosti s knižní tvorbou, v ČR jsem pod nakladatelskou skupinou Albatros media vydala již 5 titulů, některé z nich se dočkaly i druhého vydání, v Itálii píši knihy pro dětské čtenáře.

Petra, e-mail p.kla@protonmail.com

 

 

Mladá novinářka hledá první zaměstnání v oboru

12. 12. 2019

 

Dobrý den,

na podzim jsem dokončila bakalářské studium žurnalistiky na FSV UK a ráda bych si našla práci na full-time či tříčtvrteční úvazek v oboru. Přes dva roky jsem zastávala pozici redaktorky, editorky, PR a produkční pro Festival spisovatelů Praha. Mluvím plynně anglicky, 5 měsíců jsem studovala na Kansas State University a předtím i potom skoro dva roky bydlela s americkými spolubydlícími. Základně se domluvím i německy. Ovládám MS Office na uživatelské úrovni, stejně tak i Photoshop. 

Baví mě hudba a literatura, také videohry, tudíž bych to počítala jako svou oblast zájmů. Mé články lze nalézt zde:

https://www.literarni.cz/autori/natalie-bartlova/

https://www.ireport.cz/recenze/

https://www.freemag.one/category/kultura/

 

https://www.kritiky.cz/author/natka-bartlova/

 

Natálie Bartlová 

E-mail natka.bartlova@volny.cz

mobil + 420 721 253 801

 
 

Zkušená novinářka nabízí články

22. 11. 2019

 

Jsem novinářka s mnoholetou redakční praxí a nabízím své články novinám či časopisům, ať už formou externí spolupráce, částečného či plného úvazku. Jsem všestranná a spolehlivá. Řadu let jsem vedla kulturní rubriku v týdeníku (film, divadlo, výstavy), zároveň jsem publikovala stovky dalších článků: rozhovory, reportáže, cestování v Česku i v cizině, portréty osobností. Za cestovatelské články jsem získala několik ocenění. Mohu dodat doporučení od mého mnoholetého šéfredaktora.

Martina Oplatková, e-mail oplatk@seznam.cz

 
 

Rád bych psal články - hledám práci

7. 10. 2019

 

Jmenuji se Jiří Pekárek, je mi 30 let a jsem svobodným bezdětným Pražákem. Pocházím s novinářsko-spisovatelské rodiny. Celý svůj život pracuji v prostředí farmářských trhů.

Mými koníčky a celoživotním studiem, zároveň tak tématy, o kterých bych rád psal, jsou tyto obory:

Malé a střední podnikání v ČR;

Zemědělství;

Zahradní architektura-zahradnictví;

Bojová umění a sporty;

Válečná umění;

Filozofie a náboženství.

 

Můj kontakt: tel: +420 792 405 147, email Jirka.trhy@email.cz

Předem děkuji za případné nabídky k práci.

Jiří Pekárek

 

 

 

 
 

Poptávka na pracovní uplatnění

16. 9. 2019

 

Hledám pracovní uplatnění jako novinářka nebo podniková redaktorka - minimálně na Dohodu o pracovní činnosti. Nejlépe na HPP.

Jsem z okresu KM. Proto v případě nabídek větší vzdálenosti uvítám ubytování.

Moje schopnosti a zkušenosti: VŠ bakalářské vzdělání, 5 let praxe v novinářské činnosti. Vlastním akreditaci - novinářský průkaz.

Potencionálním zaměstnavatelům zašlu profesní CV.

Bc. Naděžda Fraisová

E-mail Nadaanezka@seznam.cz

 
 
 

Nová rubrika o farmářích a zajímavých podnicích

21. 8. 2019

 

Dobrý den, jmenuji se Jiří Pekárek a rád bych se zeptal na možnost psát pro Vás články.

Již 10 roků pořádám farmářské trhy a dostávám se tak do kontaktu s opravdu zajímavými produkty, lidmi a příběhy. Moc by mě bavilo mít vlastní rubriku na toto téma. 

Měli byste o takovou rubriku zájem? Byla by možnost spolupráce? Rád zašlu nějaké články na toto téma.

 

Děkuji a s pozdravem Jiří Pekárek

tel: 792 405 147, e-mail jirka.trhy@email.cz

 
 

Nabízím dlouhodobou spolupráci s fakturací

13. 8. 2019

 

Kdo jsem: V první řadě jsem blázen do psaní, knihomol a milovnice příběhů. V druhé řadě mě můj největší koníček živí už přes šest let. Pracuji jako redaktorka lifestylových magazínů, copywriterka marketingové agentury a spisovatelka na volné noze. Vlastním novinářský průkaz, mám vystudovanou Masarykovu univerzitu a na kontě mám jednu vydanou knihu, ve frontě další dvě.

 

Co nabízím: Odborné texty, lifestylové články, PR texty, SEO články, tiskové zprávy, popisky na web, příspěvky na sociální sítě, články a texty na blog.

Něco navíc: Dokážu poradit i s právnickými texty, případně nabídnout SEO analýzu, optimalizaci webu a veškerou správu webových stránek, včetně vytvoření e-shopu.

Mé zkušenosti: Denní zpravodajství pro novinky.cz, aktualne.cz, idnes.cz; reportáže, tiskové zprávy pro zpravodajské portály; lifestylové články studentpoint.cz; lifestylové články tvevzdelani.cz; tvorba encyklopedie sexu vibratory.net; lifestylové články kralovstvizen.cz; textování webů, PR články a spolupráce s marketingovými agenturami a další...

Na ukázku mohu zaslat články, odkazy na weby i na blog.

 

Mgr. Michaela Michalíková

E-mail: mishelinka@seznam.cz

 
 

Z LÁSKY KE SLOVŮM

13. 8. 2019

 

Hledáte externí redaktorku, editorku nebo copywriterku, která miluje svou práci?

Píšu každý všední den, aby mé dny byly nevšední.

Zkušenosti: RF HOBBY, Rock & Pop, InConcept, LuxuryMag, Koutek pro ženy, KUPI, BIANO, Wonderful a další.

Od tištěných médií po popisky eshopu – s láskou ke slovům.

Chci se vzdělávat, pracovat a psát to, co mě baví. Magazínové články jsou moje hobby.

Více informací na www.sexytexty.eu

 

Vendula Jelínková

E-mail  info@sexytexty.eu

 
 

Poptávám místo redaktorky

 

Jsem absolventka v oboru bohemistiky s praxí externí redaktorky v několika periodicích. Můj článek byl oceněn cenou Prix Non Pereant za rok 2018.

Poptávám práci redaktorky na HPP (případně externistky na DPČ či DPP). Nabízím zajímavé nápady, kvalitní stylistiku, bezchybný gramatický projev a dodržování termínů odevzdávání článků. Kontaktujte mě, prosím, na tel. 731 841 965.

Jiřina Pouzarová

 
 

SPORTOVNÍ NOVINÁŘ BĚH

7. 7. 2019

7. 7. 2019

 

Sháním uplatnění týkající se psaní článků z běžeckého prostředí na jakoukoliv běžeckou tématiku (trénink, závody, reportáže ze závodů, atd.). Hledám dlouhodobou spolupráci. Děkuji moc za nabídky či kontakt na možnosti. Ideální by to bylo nejlépe v Plzni, ale není podmínkou.

Jiří Mašek

E-mail jirimasek25@gmail.com

Tel.: 720 075 710

 
 
 

Sportovní novinář hledá práci

1. 7. 2019

 

Sháním práci týkající se novinářského prostředí. Specializuji se na sportovní tématiku. Díky za nabídky

Jan Vrábel

E-mail jvrabejka@gmail.com

 
 

Redaktorka hledá práci na HPP

23. 5. 2019

 

Redaktorka se zkušenostmi šéfredaktora (tvorba a kompletace časopisu od tvorby po spolupráci s tiskárnou), prací na odborných textech a dokumentacích včetně vedení jednání, s klasickou novinařinou jako jsou rozhovory, reportáže, zpravodajství rozmanitého druhu) hledá zajímavou práci na HPP.

Prosím, nabídněte, CV na vyžádání. Možnost nástupu dle dohody.

Martina Jirásková

E-mail martinka.jiraskova@seznam.cz

 

 
 

Externí redaktorka

20. 5. 2019

 

Jsem redaktorka s pětadvacetiletou praxí u deníků i týdeníků. Nabízím spolehlivost, perfektní znalost českého jazyka, orientaci na společenská témata, recenze, rozhovory, reportáže, glosy, komentáře a zpravodajství. Ukázky zde: www.revue-teplicka.cz, nebo www.e-teplicko.cz.

 

Pouze na IČO (německé) nebo na dohodu.

Ilona Kaulfuss

 E-mail writer.ilona@gmail.com

 
 

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

9. 5. 2019
 

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

E-mail richard.straberger@centrum.cz

E-mail richard.straberger@centrum.cz

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

E-mail richard.straberger@centrum.cz

E-mail richard.straberger@centrum.cz

Externí spolupráce

25. 4. 2019
 

Nabízím externí spolupráci jako novinář, publicista, copywriter, bloger, apod. Považuji svůj rozhled i nadhled za dostatečný k tomu, abych se mohl vyjadřovat, hodnotit, usuzovat, zamýšlet a dokonce i občas poradit.

Moje profesní orientace v motivaci, řízení, hodnocení a povzbuzování lidí i týmů, se osvědčila v korporátní, sportovní i sociální oblasti.

Pracoval jsem a jednal jak s vysoce postavenými lidmi v českém i světovém businessu, ale také obyčejnými a prostými lidmi, dětmi i mladými lidmi, sportovci (i vysoké světové popularity), misionáři, handicapovanými, nezaměstnanými a dokonce i vrahy.

Myslím si, že znám život – ale stále mě zajímá a chci poznávat víc.

Občas se snažím vyjádřit se v blogu iDNES, ale také mám články na LinkedINu, nebo myšlenky a aktuality na www.startupteam.cz.

Živil jsem se jak rukama, tak jako předseda představenstva, odborný poradce, lektor, ale stejně zapáleným dokáži být jako trenér baseballu a zakladatel neziskové rozvojové baseballové kliniky IYB Farm - a tedy v práci s talenty. A jako lektor, kouč a poradce i zůstávám.

Jsem psavec - nejsem blbec - nejsou mi věci a situace lhostejné.

Pozvěte mě do svého týmu – rád mu budu přínosem.

Libor Chrášťanský,

E-mai libor@startupteam.cz

 
 
 

Korektor, editor, faktograf

18. 4. 2019
 

Dobrý den,

v současnosti pracuji jako jazykový redaktor, faktograf a částečně editor pro přední české vydavatelství, ale z více důvodů nejsem spokojen. Hledám proto uplatnění jinde.

Koriguji sice externě knihy pro jedno nakladatelství a jsem externím korektorem dalšího vydavatelství, ovšem obojí má povahu jen nahodilých zakázek.

S korigováním a úpravami textů nejrůznější povahy mám více než desetileté zkušenosti. Potřebné, tedy vysokoškolské vzdělání humanitního směru, mám také. Rád bych našel pozici, která zahrnuje editorskou činnost.

Ačkoli jsem aktuálně v hlavním pracovním poměru, mohu pracovat i jako OSVČ, záleží na podmínkách.

Nastoupit mohu od 1. května.

Vasil Sidor

E-mail korida@volny.cz

 
 

Externí spolupráce

27. 3. 2019
 

Sháním externí spolupráci, která mně umožní pravidelně publikovat a dál rozvíjet svůj talent.

Již sedmým rokem žiji v Londýně a o své zkušenosti a zážitky ze života v zahraničí, které jsou podané s jistou dávkou ironie a nadsázky, se pravidelně dělím se čtenáři na blogu IDNES https://kristynaburgerova.blog.idnes.cz/

Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci a mám zkušenosti s publikováním v tištěných i internetových magazínech, s tvorbou newsletterů a spravováním sociálních sítí. Nejčastěji jsem psala články na téma cestování, knihy, zdravý životní styl, fitness, vaření, hobby a kreativní tvoření. Nicméně se nebráním zpracování i jiných témat.

Budu se těšit na vaše nabídky.

Kristýna Burgerová

E-mail burgerovakristyna@icloud.com

 
 
 

Externí redaktor/editor

26. 3. 2019
 

Poptávám pozici externího redaktora/editora sportovního zaměření. Této práci, která je zároveň mým koníčkem, se věnuji přes deset let. Zkušenosti mám s působením v redakci sport.cz nebo efotbal.cz a nyní bych se rád posunul dál.

Těším se na vaše nabídky

Jan Cícha

E-mail jancicha@seznam.cz

 

 

SRDCAŘKA PÍŠE
18. 2. 2019
 

Redaktorka a copywriterka hledá smysluplnou dlouhodobou zakázku. Takovou, která se stane její srdeční záležitostí.

Zkušenosti: tištěná média, copywriting, jazykové služby, stovky čtivých článků.

Samostatná, zodpovědná a nadšená.

Více na www.sexytexty.eu.

Reference: https://www.copywriteri.cz/detail/vendulka-jelinkova

info@sexytexty.eu

 
 

Jakub Zeman poptává práci externího redaktora.

7. 2. 2019

 

Poptávám práci externího redaktora. Speciální zájem bych měl zejména o redaktora sportovního pro internetové servery a jiná média. Mám bohaté zkušenosti jako redaktor regionálního Hranického a Přerovského deníku, kde jsem dělal reportáže z nejrůznějších akcí (především fotbalu), ale třeba i rozhovory a další. Lákalo by mě psát nejen reportáže, ale i různá preview nebo analýzy. Sportu se věnuji od svých šesti let, tedy už více jak 35 let. Jsem flexibilní a bez problémů plním domluvené termíny. Těším se na vaše nabídky.

E-mail zemanjak@seznam.cz

 

 

Jiřina Pouzarová poptává práci redaktorky či editorky.

7. 2. 2019

 

Poptávám práci redaktorky či editorky (i externě na částečný úvazek). Vystudovala jsem bohemistiku na filozofické fakultě. Nabízím bezchybnou gramatiku a kvalitní stylistický projev, dodržování termínů a zajímavé nápady. Případné nabídky mi, prosím, zašlete na j.pouzarova@volny.cz

 

 

Marek - Editace a korekce textů online

6. 2. 2019

 

Dobrý den, chtěl bych vám nabídnout spolupráci na úpravách textů.

Je mi 41 let, mám maturitu na gymnáziu humanitního zaměření a čeština je mým zájmem a koníčkem.

Dříve jsem pracoval jako externí redaktor v plzeňské redakci MF Dnes, jako zástupce šéfredaktora týdeníku Region Plzeňsko (ale víc si cením té MF :) a ve volném čase jsem vydával vlastní fanzin.

V současné době pracuju jako externí korektor a editor - spolupracuju s několika českými nakladatelstvími a s producenty webového obsahu.

Pro práci editora nebo korektora mám tedy tyto zkušenosti, ale hlavně mám za celý život přečteno tolik textů, že v kombinaci s mojí fotografickou pamětí už jsem schopen určovat správné znění bez váhání a bez chyb.

Díky znalostem a rozhledu jsem schopný provádět kvalitní korekce jak jazykové, tak i obsahové v řadě oborů.

Žiju v zahraničí a jsem zvyklý pracovat online, takže mám zájem o externí spolupráci.

Jsem flexibilní - pokud dostanu zadání, můžu na něm začít pracovat okamžitě a splnit ho v nejkratší možné době (podle rozsahu zadání v řádu hodin nebo dnů).

 

E-mail mars42@pm.me

 
 

Aneta Ungerová - Externí redaktorka

30. 1. 2019

 

Poptávám práci v médiích jako externí redaktorka. Pominu-li skutečnost, že neoplývám žádnými předchozími zkušenostmi, věřím, že trošku toho "básnického a tvůrčího střeva" mi pán Bůh přece jen nadělil. A pokud není nikdy pozdě na plnění si svých snů, proč to tedy nezkusit právě dnes. Budu ráda za Vaše nabídky.

E-mail debie4@seznam.cz

 

 

Poptávám práci jako externí redaktorka, případně korektorka.

 

Vystudovala jsem český jazyk, mám praxi v psaní pro několik webů, literárních recenzí a korektur knih i reklamních materiálů. V akademické oblasti jsem navíc získala dovednosti vědecké stylistiky, práce se zdroji, citací apod.

Nyní cestuji po světě a odsud čerpám hlavní náměty psaní.

Mám zájem především o oblasti vaření, zdravý životní styl, jóga, ekologie, environmentální udržitelnost, permakultura, cestování. Ale také o možnost psát povídky, příběhy či pohádky pro děti.

Zde mé blogy k nahlédnutí: https://chciprostepsat.blogspot.com nebo https://kvetinovakucharka.blogspot.com

Zuzana Bartošová  

 

E-mail zu.bartosovaa@gmail.com

 

Externí editorka

17. 1. 2019

Jako erudovaná zkušená redaktorka, novinářka a editorka nabízím (za standardní honorář) redigování, odbornou obsahovou editaci, případně psaní textů. Upřednostňuji lifestyle témata, psychologii, zdravý životní styl, zdraví. Jinak dle domluvy.

helaskrbkova@seznam.cz

 

Ilona Bartovská - externí redaktorka
7. 1. 2019
 

Nabízím psaní odborných článků z oblasti pracovně právních vztahů, řízení lidí, managementu, leadershipu, personalistiky, vztahů na pracovišti, diskriminace v zaměstnání, šikana na pracovišti a další témata související se zaměstnáním. Mám zkušenosti s psaním pro časopis Moderní řízení, Praktická personalistika, Zdravotní listy, Dluhová poradna.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail ibartovska@volny.cz

 

Daniela - hledám práci v médiích na HPP, pouze Praha
17. 12. 2018
Po návratu ze Švýcarska se "rozkoukávám" v Praze. Jsem Češka, absolventka českého jazyka na Karlově universitě a VŠE v Praze. Na plný úvazek jsem pracovala v celostátních médiích (redaktor, šéfred., PR, marketing. ředitel), mám zahraniční praxi, ovládám cizí jazyky. Je mi 44 let, nabízím spolehlivost, úroveň, rozhled. 
Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha) na e-mailovou adresu danielafree@seznam.cz
 
Dominika Vrbová - Externí redaktorka
13. 12. 2018

Hledám pozici na brigádu externí redaktorky. Jsem studentka střední školy, ráda pracuji na PC, s psaním moc zkušeností nemám, ale chtěla bych získat další nové zkušenosti v tomto oboru. Celkově bych se chtěla věnovat psaní, sociálním sítím, komunikaci, administrativě.
Zajímám se hodně o přírodní kosmetiku, babské rady v péči o pleť a tělo, historie, móda, cestování, domácnost nebo různé zajímavosti a kuriozity. Mám dva články na webu fullofbeauty.cz
Začínám se svým vlastním kosmetickým blogem queendom.cz

E-mail domi.sushi@gmail.com

 
Verča Drdáková - Hledám externí spolupráci

27. 11. 2018 

V redaktorském světě se pohybuji už téměř pět let a zkušenosti mám z předních českých webů v oblasti lifestylu, regionálního zpravodajství, fotbalu i osobního rozvoje.

Hledám externí spolupráci a ráda bych pracovala pro někoho, kdo ví, co jeho magazín/časopis/web potřebuje, naslouchá, dá prostor a důvěřuje. Nejproduktivnější jsem, když pracuji z domova a v čase, který mi vyhovuje. Nemám však žádný problém scházet se čas od času osobně.

Preferuji DPP s úkolovým ohodnocení za NS. Finančně nejsem náročná. V případě zájmu zašlu ukázky své práce z daných oborů.

Mám čas a chuť budovat něco nového. Napíšeme si?

verca.drdakova@hotmail.com

 

 

Daniel Hlas - Copywriter k Vašim službám

14. 11. 2018

Jmenuji se Daniel Hlas a jako copywriter pracuji již 13 let. Napíšu Vám jakékoliv texty přímo na míru Vašim požadavkům. Doporučuji se podívat na mé webové stránky www.danielhlas.cz, kde najdete můj životopis i ukázkové práce.

Budu se těšit na Vaši odpověď a přeji krásný zbytek dne

daniel.hlas@gmail.com

 

 

 

Vendula Jelínková

22. 10. 2018

Píšu, protože chci, ne protože musím.

A tak neustále hledáme nové zakázky, rozvíjím své schopnosti a... píšu.

Aktuálně pracuji pro tištěný magazín Rezidence, Villa Journal a Rock & Pop.
K tomu mi život koření copywriting.

Ale já chci víc. Být součástí magazínu, který se také stane mou další srdcovkou. Více na:
https://www.copywriteri.cz/detail/vendulka-jelinkova

 

Jiřina Pouzarová

18. 10. 2018

Poptávám práci redaktorky

Absolventka filozofické fakulty s praxí ve školství a praxí externistky v časopise hledá práci na HPP, případně DPP v deníku, týdeníku či měsíčníku. Nabízím kvalitní stylistiku, bezchybnou gramatiku, dodržování termínů. Kontakt: j.pouzarova@volny.cz, tel. 731 841 965.

 

Klára Bártová

25. 9. 2018

Poptávám externí spolupráci při které bych mohla zúročit své přirozené literární nadání a nadšení pro psaní textů.

Nestudovala jsem to a štve mě to. Nebyl ale nikdo, kdo by mi v osmnácti řekl: "Nelez na tu ekonomku, nebude tě to bavit." A tak jsem tam vlezla.
Vystudovala jednu vš, potom další, stala se manažerkou a stále se necítila úplná...

Nakonec jsem řekla dost. Napsala svoji první novelu a definitivně se utvrdila v tom, že tohle je moje cesta.

Copywriting a korektury už nechci mít jen zálibou. Mé zkušenosti jsou pestré, širokospektrální a aktuálně velmi nevyužité. 

klara.bartova@email.cz

 


 

Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha), děkuji