Hledají zaměstnání

 

Externí editorka

17. 1. 2019

Jako erudovaná zkušená redaktorka, novinářka a editorka nabízím (za standardní honorář) redigování, odbornou obsahovou editaci, případně psaní textů. Upřednostňuji lifestyle témata, psychologii, zdravý životní styl, zdraví. Jinak dle domluvy.

helaskrbkova@seznam.cz

 

Ilona Bartovská - externí redaktorka
7. 1. 2019
 

Nabízím psaní odborných článků z oblasti pracovně právních vztahů, řízení lidí, managementu, leadershipu, personalistiky, vztahů na pracovišti, diskriminace v zaměstnání, šikana na pracovišti a další témata související se zaměstnáním. Mám zkušenosti s psaním pro časopis Moderní řízení, Praktická personalistika, Zdravotní listy, Dluhová poradna.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail ibartovska@volny.cz

 

Daniela - hledám práci v médiích na HPP, pouze Praha
17. 12. 2018
Po návratu ze Švýcarska se "rozkoukávám" v Praze. Jsem Češka, absolventka českého jazyka na Karlově universitě a VŠE v Praze. Na plný úvazek jsem pracovala v celostátních médiích (redaktor, šéfred., PR, marketing. ředitel), mám zahraniční praxi, ovládám cizí jazyky. Je mi 44 let, nabízím spolehlivost, úroveň, rozhled. 
Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha) na e-mailovou adresu danielafree@seznam.cz
 
Dominika Vrbová - Externí redaktorka
13. 12. 2018

Hledám pozici na brigádu externí redaktorky. Jsem studentka střední školy, ráda pracuji na PC, s psaním moc zkušeností nemám, ale chtěla bych získat další nové zkušenosti v tomto oboru. Celkově bych se chtěla věnovat psaní, sociálním sítím, komunikaci, administrativě.
Zajímám se hodně o přírodní kosmetiku, babské rady v péči o pleť a tělo, historie, móda, cestování, domácnost nebo různé zajímavosti a kuriozity. Mám dva články na webu fullofbeauty.cz
Začínám se svým vlastním kosmetickým blogem queendom.cz

E-mail domi.sushi@gmail.com

 
Verča Drdáková - Hledám externí spolupráci

27. 11. 2018 

V redaktorském světě se pohybuji už téměř pět let a zkušenosti mám z předních českých webů v oblasti lifestylu, regionálního zpravodajství, fotbalu i osobního rozvoje.

Hledám externí spolupráci a ráda bych pracovala pro někoho, kdo ví, co jeho magazín/časopis/web potřebuje, naslouchá, dá prostor a důvěřuje. Nejproduktivnější jsem, když pracuji z domova a v čase, který mi vyhovuje. Nemám však žádný problém scházet se čas od času osobně.

Preferuji DPP s úkolovým ohodnocení za NS. Finančně nejsem náročná. V případě zájmu zašlu ukázky své práce z daných oborů.

Mám čas a chuť budovat něco nového. Napíšeme si?

verca.drdakova@hotmail.com

 

 

Daniel Hlas - Copywriter k Vašim službám

14. 11. 2018

Jmenuji se Daniel Hlas a jako copywriter pracuji již 13 let. Napíšu Vám jakékoliv texty přímo na míru Vašim požadavkům. Doporučuji se podívat na mé webové stránky www.danielhlas.cz, kde najdete můj životopis i ukázkové práce.

Budu se těšit na Vaši odpověď a přeji krásný zbytek dne

daniel.hlas@gmail.com

 

 

 

Vendula Jelínková

22. 10. 2018

Píšu, protože chci, ne protože musím.

A tak neustále hledáme nové zakázky, rozvíjím své schopnosti a... píšu.

Aktuálně pracuji pro tištěný magazín Rezidence, Villa Journal a Rock & Pop.
K tomu mi život koření copywriting.

Ale já chci víc. Být součástí magazínu, který se také stane mou další srdcovkou. Více na:
https://www.copywriteri.cz/detail/vendulka-jelinkova

 

Jiřina Pouzarová

18. 10. 2018

Poptávám práci redaktorky

Absolventka filozofické fakulty s praxí ve školství a praxí externistky v časopise hledá práci na HPP, případně DPP v deníku, týdeníku či měsíčníku. Nabízím kvalitní stylistiku, bezchybnou gramatiku, dodržování termínů. Kontakt: j.pouzarova@volny.cz, tel. 731 841 965.

 

Klára Bártová

25. 9. 2018

Poptávám externí spolupráci při které bych mohla zúročit své přirozené literární nadání a nadšení pro psaní textů.

Nestudovala jsem to a štve mě to. Nebyl ale nikdo, kdo by mi v osmnácti řekl: "Nelez na tu ekonomku, nebude tě to bavit." A tak jsem tam vlezla.
Vystudovala jednu vš, potom další, stala se manažerkou a stále se necítila úplná...

Nakonec jsem řekla dost. Napsala svoji první novelu a definitivně se utvrdila v tom, že tohle je moje cesta.

Copywriting a korektury už nechci mít jen zálibou. Mé zkušenosti jsou pestré, širokospektrální a aktuálně velmi nevyužité. 

klara.bartova@email.cz

 


 

Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha), děkuji