Hledají zaměstnání

 

SPORTOVNÍ NOVINÁŘ BĚH

7. 7. 2019

7. 7. 2019

 

Sháním uplatnění týkající se psaní článků z běžeckého prostředí na jakoukoliv běžeckou tématiku (trénink, závody, reportáže ze závodů, atd.). Hledám dlouhodobou spolupráci. Děkuji moc za nabídky či kontakt na možnosti. Ideální by to bylo nejlépe v Plzni, ale není podmínkou.

Jiří Mašek

E-mail jirimasek25@gmail.com

Tel.: 720 075 710

 
 
 

Sportovní novinář hledá práci

1. 7. 2019

 

Sháním práci týkající se novinářského prostředí. Specializuji se na sportovní tématiku. Díky za nabídky

Jan Vrábel

E-mail jvrabejka@gmail.com

 
 

Redaktorka hledá práci na HPP

23. 5. 2019

 

Redaktorka se zkušenostmi šéfredaktora (tvorba a kompletace časopisu od tvorby po spolupráci s tiskárnou), prací na odborných textech a dokumentacích včetně vedení jednání, s klasickou novinařinou jako jsou rozhovory, reportáže, zpravodajství rozmanitého druhu) hledá zajímavou práci na HPP.

Prosím, nabídněte, CV na vyžádání. Možnost nástupu dle dohody.

Martina Jirásková

E-mail martinka.jiraskova@seznam.cz

 

 
 

Externí redaktorka

20. 5. 2019

 

Jsem redaktorka s pětadvacetiletou praxí u deníků i týdeníků. Nabízím spolehlivost, perfektní znalost českého jazyka, orientaci na společenská témata, recenze, rozhovory, reportáže, glosy, komentáře a zpravodajství. Ukázky zde: www.revue-teplicka.cz, nebo www.e-teplicko.cz.

 

Pouze na IČO (německé) nebo na dohodu.

Ilona Kaulfuss

 E-mail writer.ilona@gmail.com

 
 

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

9. 5. 2019
 

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

E-mail richard.straberger@centrum.cz

E-mail richard.straberger@centrum.cz

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

Externí spolupráce na pozici jazykového redaktora

Pracuji jako jazykový redaktor (korektor) na ŽL a měl bych zájem o externí spolupráci s některým z našich nakladatelských domů. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru bohemistiky, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s jazykovou úpravou jakýchkoli druhů českých textů, včetně textů úzce specializovaných a vysoce odborně zaměřených.

Mgr. Richard Straberger

E-mail richard.straberger@centrum.cz

E-mail richard.straberger@centrum.cz

Externí spolupráce

25. 4. 2019
 

Nabízím externí spolupráci jako novinář, publicista, copywriter, bloger, apod. Považuji svůj rozhled i nadhled za dostatečný k tomu, abych se mohl vyjadřovat, hodnotit, usuzovat, zamýšlet a dokonce i občas poradit.

Moje profesní orientace v motivaci, řízení, hodnocení a povzbuzování lidí i týmů, se osvědčila v korporátní, sportovní i sociální oblasti.

Pracoval jsem a jednal jak s vysoce postavenými lidmi v českém i světovém businessu, ale také obyčejnými a prostými lidmi, dětmi i mladými lidmi, sportovci (i vysoké světové popularity), misionáři, handicapovanými, nezaměstnanými a dokonce i vrahy.

Myslím si, že znám život – ale stále mě zajímá a chci poznávat víc.

Občas se snažím vyjádřit se v blogu iDNES, ale také mám články na LinkedINu, nebo myšlenky a aktuality na www.startupteam.cz.

Živil jsem se jak rukama, tak jako předseda představenstva, odborný poradce, lektor, ale stejně zapáleným dokáži být jako trenér baseballu a zakladatel neziskové rozvojové baseballové kliniky IYB Farm - a tedy v práci s talenty. A jako lektor, kouč a poradce i zůstávám.

Jsem psavec - nejsem blbec - nejsou mi věci a situace lhostejné.

Pozvěte mě do svého týmu – rád mu budu přínosem.

Libor Chrášťanský,

E-mai libor@startupteam.cz

 
 
 

Korektor, editor, faktograf

18. 4. 2019
 

Dobrý den,

v současnosti pracuji jako jazykový redaktor, faktograf a částečně editor pro přední české vydavatelství, ale z více důvodů nejsem spokojen. Hledám proto uplatnění jinde.

Koriguji sice externě knihy pro jedno nakladatelství a jsem externím korektorem dalšího vydavatelství, ovšem obojí má povahu jen nahodilých zakázek.

S korigováním a úpravami textů nejrůznější povahy mám více než desetileté zkušenosti. Potřebné, tedy vysokoškolské vzdělání humanitního směru, mám také. Rád bych našel pozici, která zahrnuje editorskou činnost.

Ačkoli jsem aktuálně v hlavním pracovním poměru, mohu pracovat i jako OSVČ, záleží na podmínkách.

Nastoupit mohu od 1. května.

Vasil Sidor

E-mail korida@volny.cz

 
 

Externí spolupráce

27. 3. 2019
 

Sháním externí spolupráci, která mně umožní pravidelně publikovat a dál rozvíjet svůj talent.

Již sedmým rokem žiji v Londýně a o své zkušenosti a zážitky ze života v zahraničí, které jsou podané s jistou dávkou ironie a nadsázky, se pravidelně dělím se čtenáři na blogu IDNES https://kristynaburgerova.blog.idnes.cz/

Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci a mám zkušenosti s publikováním v tištěných i internetových magazínech, s tvorbou newsletterů a spravováním sociálních sítí. Nejčastěji jsem psala články na téma cestování, knihy, zdravý životní styl, fitness, vaření, hobby a kreativní tvoření. Nicméně se nebráním zpracování i jiných témat.

Budu se těšit na vaše nabídky.

Kristýna Burgerová

E-mail burgerovakristyna@icloud.com

 
 
 

Externí redaktor/editor

26. 3. 2019
 

Poptávám pozici externího redaktora/editora sportovního zaměření. Této práci, která je zároveň mým koníčkem, se věnuji přes deset let. Zkušenosti mám s působením v redakci sport.cz nebo efotbal.cz a nyní bych se rád posunul dál.

Těším se na vaše nabídky

Jan Cícha

E-mail jancicha@seznam.cz

 

 

SRDCAŘKA PÍŠE
18. 2. 2019
 

Redaktorka a copywriterka hledá smysluplnou dlouhodobou zakázku. Takovou, která se stane její srdeční záležitostí.

Zkušenosti: tištěná média, copywriting, jazykové služby, stovky čtivých článků.

Samostatná, zodpovědná a nadšená.

Více na www.sexytexty.eu.

Reference: https://www.copywriteri.cz/detail/vendulka-jelinkova

info@sexytexty.eu

 
 

Jakub Zeman poptává práci externího redaktora.

7. 2. 2019

 

Poptávám práci externího redaktora. Speciální zájem bych měl zejména o redaktora sportovního pro internetové servery a jiná média. Mám bohaté zkušenosti jako redaktor regionálního Hranického a Přerovského deníku, kde jsem dělal reportáže z nejrůznějších akcí (především fotbalu), ale třeba i rozhovory a další. Lákalo by mě psát nejen reportáže, ale i různá preview nebo analýzy. Sportu se věnuji od svých šesti let, tedy už více jak 35 let. Jsem flexibilní a bez problémů plním domluvené termíny. Těším se na vaše nabídky.

E-mail zemanjak@seznam.cz

 

 

Jiřina Pouzarová poptává práci redaktorky či editorky.

7. 2. 2019

 

Poptávám práci redaktorky či editorky (i externě na částečný úvazek). Vystudovala jsem bohemistiku na filozofické fakultě. Nabízím bezchybnou gramatiku a kvalitní stylistický projev, dodržování termínů a zajímavé nápady. Případné nabídky mi, prosím, zašlete na j.pouzarova@volny.cz

 

 

Marek - Editace a korekce textů online

6. 2. 2019

 

Dobrý den, chtěl bych vám nabídnout spolupráci na úpravách textů.

Je mi 41 let, mám maturitu na gymnáziu humanitního zaměření a čeština je mým zájmem a koníčkem.

Dříve jsem pracoval jako externí redaktor v plzeňské redakci MF Dnes, jako zástupce šéfredaktora týdeníku Region Plzeňsko (ale víc si cením té MF :) a ve volném čase jsem vydával vlastní fanzin.

V současné době pracuju jako externí korektor a editor - spolupracuju s několika českými nakladatelstvími a s producenty webového obsahu.

Pro práci editora nebo korektora mám tedy tyto zkušenosti, ale hlavně mám za celý život přečteno tolik textů, že v kombinaci s mojí fotografickou pamětí už jsem schopen určovat správné znění bez váhání a bez chyb.

Díky znalostem a rozhledu jsem schopný provádět kvalitní korekce jak jazykové, tak i obsahové v řadě oborů.

Žiju v zahraničí a jsem zvyklý pracovat online, takže mám zájem o externí spolupráci.

Jsem flexibilní - pokud dostanu zadání, můžu na něm začít pracovat okamžitě a splnit ho v nejkratší možné době (podle rozsahu zadání v řádu hodin nebo dnů).

 

E-mail mars42@pm.me

 
 

Aneta Ungerová - Externí redaktorka

30. 1. 2019

 

Poptávám práci v médiích jako externí redaktorka. Pominu-li skutečnost, že neoplývám žádnými předchozími zkušenostmi, věřím, že trošku toho "básnického a tvůrčího střeva" mi pán Bůh přece jen nadělil. A pokud není nikdy pozdě na plnění si svých snů, proč to tedy nezkusit právě dnes. Budu ráda za Vaše nabídky.

E-mail debie4@seznam.cz

 

 

Poptávám práci jako externí redaktorka, případně korektorka.

 

Vystudovala jsem český jazyk, mám praxi v psaní pro několik webů, literárních recenzí a korektur knih i reklamních materiálů. V akademické oblasti jsem navíc získala dovednosti vědecké stylistiky, práce se zdroji, citací apod.

Nyní cestuji po světě a odsud čerpám hlavní náměty psaní.

Mám zájem především o oblasti vaření, zdravý životní styl, jóga, ekologie, environmentální udržitelnost, permakultura, cestování. Ale také o možnost psát povídky, příběhy či pohádky pro děti.

Zde mé blogy k nahlédnutí: https://chciprostepsat.blogspot.com nebo https://kvetinovakucharka.blogspot.com

Zuzana Bartošová  

 

E-mail zu.bartosovaa@gmail.com

 

Externí editorka

17. 1. 2019

Jako erudovaná zkušená redaktorka, novinářka a editorka nabízím (za standardní honorář) redigování, odbornou obsahovou editaci, případně psaní textů. Upřednostňuji lifestyle témata, psychologii, zdravý životní styl, zdraví. Jinak dle domluvy.

helaskrbkova@seznam.cz

 

Ilona Bartovská - externí redaktorka
7. 1. 2019
 

Nabízím psaní odborných článků z oblasti pracovně právních vztahů, řízení lidí, managementu, leadershipu, personalistiky, vztahů na pracovišti, diskriminace v zaměstnání, šikana na pracovišti a další témata související se zaměstnáním. Mám zkušenosti s psaním pro časopis Moderní řízení, Praktická personalistika, Zdravotní listy, Dluhová poradna.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail ibartovska@volny.cz

 

Daniela - hledám práci v médiích na HPP, pouze Praha
17. 12. 2018
Po návratu ze Švýcarska se "rozkoukávám" v Praze. Jsem Češka, absolventka českého jazyka na Karlově universitě a VŠE v Praze. Na plný úvazek jsem pracovala v celostátních médiích (redaktor, šéfred., PR, marketing. ředitel), mám zahraniční praxi, ovládám cizí jazyky. Je mi 44 let, nabízím spolehlivost, úroveň, rozhled. 
Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha) na e-mailovou adresu danielafree@seznam.cz
 
Dominika Vrbová - Externí redaktorka
13. 12. 2018

Hledám pozici na brigádu externí redaktorky. Jsem studentka střední školy, ráda pracuji na PC, s psaním moc zkušeností nemám, ale chtěla bych získat další nové zkušenosti v tomto oboru. Celkově bych se chtěla věnovat psaní, sociálním sítím, komunikaci, administrativě.
Zajímám se hodně o přírodní kosmetiku, babské rady v péči o pleť a tělo, historie, móda, cestování, domácnost nebo různé zajímavosti a kuriozity. Mám dva články na webu fullofbeauty.cz
Začínám se svým vlastním kosmetickým blogem queendom.cz

E-mail domi.sushi@gmail.com

 
Verča Drdáková - Hledám externí spolupráci

27. 11. 2018 

V redaktorském světě se pohybuji už téměř pět let a zkušenosti mám z předních českých webů v oblasti lifestylu, regionálního zpravodajství, fotbalu i osobního rozvoje.

Hledám externí spolupráci a ráda bych pracovala pro někoho, kdo ví, co jeho magazín/časopis/web potřebuje, naslouchá, dá prostor a důvěřuje. Nejproduktivnější jsem, když pracuji z domova a v čase, který mi vyhovuje. Nemám však žádný problém scházet se čas od času osobně.

Preferuji DPP s úkolovým ohodnocení za NS. Finančně nejsem náročná. V případě zájmu zašlu ukázky své práce z daných oborů.

Mám čas a chuť budovat něco nového. Napíšeme si?

verca.drdakova@hotmail.com

 

 

Daniel Hlas - Copywriter k Vašim službám

14. 11. 2018

Jmenuji se Daniel Hlas a jako copywriter pracuji již 13 let. Napíšu Vám jakékoliv texty přímo na míru Vašim požadavkům. Doporučuji se podívat na mé webové stránky www.danielhlas.cz, kde najdete můj životopis i ukázkové práce.

Budu se těšit na Vaši odpověď a přeji krásný zbytek dne

daniel.hlas@gmail.com

 

 

 

Vendula Jelínková

22. 10. 2018

Píšu, protože chci, ne protože musím.

A tak neustále hledáme nové zakázky, rozvíjím své schopnosti a... píšu.

Aktuálně pracuji pro tištěný magazín Rezidence, Villa Journal a Rock & Pop.
K tomu mi život koření copywriting.

Ale já chci víc. Být součástí magazínu, který se také stane mou další srdcovkou. Více na:
https://www.copywriteri.cz/detail/vendulka-jelinkova

 

Jiřina Pouzarová

18. 10. 2018

Poptávám práci redaktorky

Absolventka filozofické fakulty s praxí ve školství a praxí externistky v časopise hledá práci na HPP, případně DPP v deníku, týdeníku či měsíčníku. Nabízím kvalitní stylistiku, bezchybnou gramatiku, dodržování termínů. Kontakt: j.pouzarova@volny.cz, tel. 731 841 965.

 

Klára Bártová

25. 9. 2018

Poptávám externí spolupráci při které bych mohla zúročit své přirozené literární nadání a nadšení pro psaní textů.

Nestudovala jsem to a štve mě to. Nebyl ale nikdo, kdo by mi v osmnácti řekl: "Nelez na tu ekonomku, nebude tě to bavit." A tak jsem tam vlezla.
Vystudovala jednu vš, potom další, stala se manažerkou a stále se necítila úplná...

Nakonec jsem řekla dost. Napsala svoji první novelu a definitivně se utvrdila v tom, že tohle je moje cesta.

Copywriting a korektury už nechci mít jen zálibou. Mé zkušenosti jsou pestré, širokospektrální a aktuálně velmi nevyužité. 

klara.bartova@email.cz

 


 

Uvítám nabídky na HPP (pouze Praha), děkuji