Hledají zaměstnání

Jiřina Pouzarová

4. 7. 2018

Poptávám práci redaktorky

Absolventka filozofické fakulty s kantorskou praxí i praxí v redakci poptává práci redaktorky, i na DPP. Nabízím kvalitní jazykový projev, bezchybnou gramatiku, pečlivý, zodpovědný přístup k práci a dodržování termínů. Nabídky zašlete na j.pouzarova@volny. cz nebo zavolejte na tel. 731 841 965.

Marek Mars

11. 6. 2018

Nabízím rychlé a kvalitní korekce nebo editace textů online.

Mám pracovní zkušenosti z novinářského prostředí (redaktor deníku, zást. šéfredaktora týdeníku apod.), ale hlavně miluju knížky a mám za celý život přečteno tolik textů, že v kombinaci s mojí fotografickou pamětí už jsem schopen určovat správné znění bez váhání a bez chyb. Žiju v zahraničí a jsem zvyklý pracovat online, takže nabízím externí spolupráci. Jsem flexibilní a pokud dostanu zadání, můžu na něm začít pracovat okamžitě a splnit ho v nejkratší možné době (podle rozsahu zadání v řádu hodin nebo dnů).  mars42@pm.me

 

Petra Pospíchalová

1. 6. 2018

Hezký den,

před pár dny jsem dokončila magisterské studium v oboru Český jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Již po čas studia jsem se věnovala copywritingu a korektuře textů a ráda bych nabídla své schopnosti a zkušenosti s kreativním psaním i Vám.

Pracuji na živnostenský list. Zde můžete nahlédnout na mé stránky a zjistit více informací o mně: https://kreativni-pisatelka.webnode.cz/

Budu se těšit na případnou spolupráci!

Adéla Růžková

22. 5. 2018

Jmenuji se Adéla Růžková, je mi 17 let a jsem studentka druhého ročníku OA Vlašim v oboru ekonomické lyceum. I přes mé studium a poloviční úvazek v Mc´donalds jsem schopna časové flexibility, zodpovědnosti a spolehlivosti. Ráda se učím a poznávám nové příležitosti. Má angličtina se postupně vyvíjí do lepší fáze, díky pravidelnému sledování mých oblíbených seriálů (což znamená že se velmi orientuji ve filmovém světě), knih a různých, ať už módních, politických, či celosvětových článků. Ovládám také německý jazyk, ale ten velmi nerada využívám. Jsem otevřena pro studium i dalších jazyků. 

Mám velmi dobrý přehled o používání programů Microsoft.


Krom mého deníku jsem také přispívala na můj blog, ale to nebyl úplně můj šálek kávy. Také jsem se zúčastnila akce na VŠ Publicistiky v Praze, kam jsem byla vybrána a kde jsem získala možnost nahlédnout do světa novinářů, napsat si i pár těch článků a dostat kritiku od samostatných učitelů, při další příležitosti jsem se podívala i do Evropského parlamentu ve Francii, kde bylo za úkol psát a mluvit pouze v angličtině na téma o zaměstnanosti mladých lidí.
 

Mé zkušenosti se psaním sice nejsou zdaleka tak velké, ale věřím, že přes veškerou mou snahu jsem schopna psát úspěšné články na dané téma. Psaní je můj koníček a ráda bych se tímhle směrem posouvala dál v životě i když bych se tématu měla zcela přizpůsobit.

ruzkovaadela@seznam.cz

Poptávám místo redaktorky

21. 5. 5018

Absolventka filozofické fakulty oboru bohemistika s praxí v regionálních časopisech hledá práci na HPP v deníku či časopise, možná i spolupráce formou DPČ. Nabízím kvalitní stylistiku i gramatiku, pečlivost, svědomitost a dodržování termínů. Kontakt: j.pouzarova@volny.cz

 

Helena Tauchmanová

16. 5. 2018

Dobrý den,
jako vysokoškolsky vzdělaná, zkušená redaktorka a editorka v tiskových i internetových médiích nabízím ve volné kapacitě různě formátované texty čtivou formou pro tisková média a weby, také online editaci.

1. ZDRAVÍ aktuality i rozsáhlejší články- zdravotnictví, mýty a realita,
2. PSYCHOLOGIE pracovního úspěchu, šťastného života.
3. VĚDA PRO KAŽDÉHO, pro každý den - novinky, zajímavé otázky a odpovědi, mýty a realita víte, že..., Engadget.
4. PŘÍRODA jak ji neznáte, zajímavosti, videa ad,

Zodpovědně. Možnost pravidelné spolupráce.
Více info a CV zájemcům zašlu.

Děkuji za pozornost.

helenatauchmanova@seznam.cz

Lucie Holásková

2. 5. 2018

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a třetím rokem bydlím v Holandsku. Působím však již přes rok externě, jako copywriter pro české online magazíny a weby. Mé nejvyšší dosažené vzdělání je titul DiS., obor Personální řízení.

Běžně píšu články na různá témata (nejčastěji však cestování, móda a krása, luxusní životní styl a příležitostně bydlení). Věnuji se také tvorbě meta popisků a produktových popisků či tvorbě a úpravě webového obsahu.

Pokud by bylo možné vykonávat práci externě, měla bych velký zájem o novou spolupráci v jednom z výše uvedených okruhů témat. Nepracuji na IČO, nýbrž na dohodu. Nebráním se ale ani externí práci na full-time. Ráda bych totiž, aby se psaní stalo mou hlavní činností.

Za váš zpětný kontakt budu ráda.
Děkuji za váš čas a přeji krásný den.
Lucie Holásková
www.clanky-ze-zivota.webnode.cz

 

Jana Henychová

2. 5. 2018

Psaní tipů na výlety, dovolené výstavy, divadelní představení a podobně... Jedná se o napsání textu na cca třetinu strany A4 a foto v tiskové kvalitě vlastní produkce. Bezplatná spolupráce, možnost pro realizaci studentů žurnalistiky či amatérských novinářů, kteří si chtějí občas zkusit něco publikovat. E-mail: jana@henych.com