Hledají zaměstnání

Adéla Růžková

22. 5. 2018

Jmenuji se Adéla Růžková, je mi 17 let a jsem studentka druhého ročníku OA Vlašim v oboru ekonomické lyceum. I přes mé studium a poloviční úvazek v Mc´donalds jsem schopna časové flexibility, zodpovědnosti a spolehlivosti. Ráda se učím a poznávám nové příležitosti. Má angličtina se postupně vyvíjí do lepší fáze, díky pravidelnému sledování mých oblíbených seriálů (což znamená že se velmi orientuji ve filmovém světě), knih a různých, ať už módních, politických, či celosvětových článků. Ovládám také německý jazyk, ale ten velmi nerada využívám. Jsem otevřena pro studium i dalších jazyků. 

Mám velmi dobrý přehled o používání programů Microsoft.


Krom mého deníku jsem také přispívala na můj blog, ale to nebyl úplně můj šálek kávy. Také jsem se zúčastnila akce na VŠ Publicistiky v Praze, kam jsem byla vybrána a kde jsem získala možnost nahlédnout do světa novinářů, napsat si i pár těch článků a dostat kritiku od samostatných učitelů, při další příležitosti jsem se podívala i do Evropského parlamentu ve Francii, kde bylo za úkol psát a mluvit pouze v angličtině na téma o zaměstnanosti mladých lidí.
 

Mé zkušenosti se psaním sice nejsou zdaleka tak velké, ale věřím, že přes veškerou mou snahu jsem schopna psát úspěšné články na dané téma. Psaní je můj koníček a ráda bych se tímhle směrem posouvala dál v životě i když bych se tématu měla zcela přizpůsobit.

ruzkovaadela@seznam.cz

Poptávám místo redaktorky

21. 5. 5018

Absolventka filozofické fakulty oboru bohemistika s praxí v regionálních časopisech hledá práci na HPP v deníku či časopise, možná i spolupráce formou DPČ. Nabízím kvalitní stylistiku i gramatiku, pečlivost, svědomitost a dodržování termínů. Kontakt: j.pouzarova@volny.cz

 

Helena Tauchmanová

16. 5. 2018

Dobrý den,
jako vysokoškolsky vzdělaná, zkušená redaktorka a editorka v tiskových i internetových médiích nabízím ve volné kapacitě různě formátované texty čtivou formou pro tisková média a weby, také online editaci.

1. ZDRAVÍ aktuality i rozsáhlejší články- zdravotnictví, mýty a realita,
2. PSYCHOLOGIE pracovního úspěchu, šťastného života.
3. VĚDA PRO KAŽDÉHO, pro každý den - novinky, zajímavé otázky a odpovědi, mýty a realita víte, že..., Engadget.
4. PŘÍRODA jak ji neznáte, zajímavosti, videa ad,

Zodpovědně. Možnost pravidelné spolupráce.
Více info a CV zájemcům zašlu.

Děkuji za pozornost.

helenatauchmanova@seznam.cz

Lucie Holásková

2. 5. 2018

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a třetím rokem bydlím v Holandsku. Působím však již přes rok externě, jako copywriter pro české online magazíny a weby. Mé nejvyšší dosažené vzdělání je titul DiS., obor Personální řízení.

Běžně píšu články na různá témata (nejčastěji však cestování, móda a krása, luxusní životní styl a příležitostně bydlení). Věnuji se také tvorbě meta popisků a produktových popisků či tvorbě a úpravě webového obsahu.

Pokud by bylo možné vykonávat práci externě, měla bych velký zájem o novou spolupráci v jednom z výše uvedených okruhů témat. Nepracuji na IČO, nýbrž na dohodu. Nebráním se ale ani externí práci na full-time. Ráda bych totiž, aby se psaní stalo mou hlavní činností.

Za váš zpětný kontakt budu ráda.
Děkuji za váš čas a přeji krásný den.
Lucie Holásková
www.clanky-ze-zivota.webnode.cz

 

Jana Henychová

2. 5. 2018

Psaní tipů na výlety, dovolené výstavy, divadelní představení a podobně... Jedná se o napsání textu na cca třetinu strany A4 a foto v tiskové kvalitě vlastní produkce. Bezplatná spolupráce, možnost pro realizaci studentů žurnalistiky či amatérských novinářů, kteří si chtějí občas zkusit něco publikovat. E-mail: jana@henych.com

 

Vendula Jelínková

27. 4. 2018

Jednoho dne jsem se rozhodla pro změnu. Opustila jsem práci bankéře, která mě nenaplňovala, a dala si rande s kreativitou. Píšu každý všední den, aby mé dny byly nevšední. A tak jsem tady, posouvám své hranice a už rok vydělávám tím, co mě baví. Hledáte mě?... . pokud sháníte spolehlivého a kreativního redaktora, který miluje svou práci a snadno se nadchne pro každou zakázku.

Zkušenosti:
Rock & Pop, InConcept magazín, Rezidence, Villa Journal, LuxuryMag, Biano,Spojujenasjoga a mnoho dalších.

www.vendulajelinkova.cz

Martina Richterová

26. 3. 2018

Dobrý den, hledám práci na full time v redakci. S psaním mám více než 5 let zkušeností, začínala jsem jako copywriter freelancer, poté jsem působila jako šéfredaktorka v ŽENY SRO a v Business Animals, kde ještě stále pracuji. Mou hlavní náplní jsou rozhovory jak ve firmách, tak s různými odborníky, scénáře pro videa a editace článků plus newslettery. Pro ženy sro píšu články na typicky ženská témata - vztahy, sex, krása, zdraví, vaření plus rozhovory - příběhy žen do podnikavé ženy. Všechno tohle jsou ale start-upy a já bych ráda pevně zakotvila v redakci ideálně na plný úvazek.

Zde jsou ukázky mé práce a odkaz na Lindkedin.

https://www.zenysro.cz/martina-janovska-richterova
https://www.podnikavazena.cz/martina-richterova
https://www.businessanimals.cz/ba/clanky/adamburkus/
https://www.businessanimals.cz/ba/clanky/margit-slimakova/
https://www.businessanimals.cz/ba/clanky/eliska-haskova-coolidge/

https://www.linkedin.com/in/martina-richterov%C3%A1-070690b6/

Děkuji

S pozdravem
Martina Richterová
tel. 723055404