Hledají zaměstnání

Tomáš

6.11.2017

Externí redaktor internetového zpravodajství¨

  Jsem invalidní důchodce, věk 42 let a hledám místo externího redaktora ,Šéfredaktora nebo editora internetového zpravodajského portálu. Nemusí být zavedený. Rád vypomůžu i z rozjezdem nového zpravodajského portálu. Mám praxi 10 let jako redaktor, editor, Šéfredaktor a ředitel redakce. Novinařina je mým velkým koníčkem a proto rád vypomohu i bez mzdy

Kontaktovat mě můžete na email: redaktorr@post.cz.
Děkuji za nabídky.

 

Lukáš Loužecký

4.11.2017

Hledám nové příležitosti zejména z oblasti kulturní žurnalistiky. Píšu recenze na knihy, filmy a zejména fotím na koncertech či píšu reportáže z nich. Velice rád bych se prosadil i do nějakého časopisu či novin, a právě takovou příležitost momentálně hledám. Dále mám praxi se zařizováním akreditací, rozhovorů, což mě také baví a rád bych se tomu věnoval. louluk@seznam.cz

Lucie Holásková

Dobrý den,
nabízím služby jako externí redaktorka. V minulosti jsem psala na různá témata jako je cestování, svatby, boty adidas superstar, hobby apod. ( www.clankyzezivota.blogspot.com).
Sama bydlím téměř tři roky v Holandsku, občas si udělám výlet do blízké Francie, či do Belgie. V únoru mě pak čeká měsíční pobyt na Bali. Proto bych ráda psala na téma cestování, či o životě v cizině. Ale i témata jako je móda, luxusni životní styl, zdravý životní styl, či téma domácnost a její vybavení jsou mi blízká.

Budu ráda za vaše nabídky na email: L.holaskova@gmail.com

Děkuji a přeji krásný den.
Lucie Holásková 

Iveta Jirásková

14.11.2017

Redaktorka nabízí spolupráci

Zkušená redaktorka tištěných a internetových médií nabízí možnost spolupráce.
Hledám možnost zajímavé spolupráce s nakladatelstvím či vydavatelstvím. Oblast školství, kultury, publicistiky ap.
Mám zkušenosti jak s redaktorskou, tak se šéfredaktorskou a manažerskou prací.
CV zašlu na vyžádání.
Tel. 604 520 019

Aleš Kysela

14.11.2017

Solidnímu nakladatelskému subjektu či reklamní agentuře nabízím externí spolupráci v oblasti redakčního zpracování textů a korektur. Mám za sebou dvaatřicetiletou praxi v periodickém i knižním tisku předních pražských nakladatelských domů a v reklamních agenturách na postu redaktora, editora, korektora a copywritera.

Zn.: preciznost = samozřejmost

kysela.ales@seznam.cz
Tel.: 739 863 056

Robert

24.10.2017

Hledám externí spolupráci jako autor a fotoreportér Jsem zkušený redaktor, autor řady knížek. Moje parketa celebirty, prvorepublikové i současné hvězdy, divadlo, film, hudba. Vedle toho aktivně fotím (i vystavuju). 

  robertos@centrum.cz

Martin

16.10.2017

Dobrý den,

nabízím redaktorskou spolupráci na živnostenský list, ideálně ve sportovní redakci či rubrice. Z časových důvodů bohužel jen omezenou, částečnou, eventuálně externí, nikoliv na plný úvazek.

Mám za sebou tříletou praxi ve sportovní redakci celostátního média, několik dalších let v internetových magazínech sportovního zaměření či několik stáží v celostátních denících.

V případě zájmu rád zašlu životopis.

Nástup možný od listopadu/prosince.

slabymartin@seznam.cz

Vendula Jelínková

5.10.2017

Dobrý den,

nabízím spolupráci nejen jako externí redaktorka. Psaní je mým koníčkem a prací snů.

Aktuálně píši pro magazíny Inconcept, Rezidence, Villa Journal a Rock&Pop. Podívejte se na ukázky mých prací na www.vendulajelinkova.cz.

 

Jan Chalupa

5.10.2017

Dobrý den,

měl bych zájem o spolupráci při tvorbě populárně-naučných článků na téma historie. Nejlépe jako redaktorská práce na hlavní pracovní poměr, případně jako pravidelná externí spolupráce. Nemám sice zatím žádné pracovní zkušenosti, avšak o historii se aktivně zajímám a psaní mě velmi baví.

Kromě tvorby článků píši také povídky a krátké příběhy. Nabízím tedy i spolupráci v této oblasti pro magazíny nebo noviny. Povídky píši z různých žánrů - zejména historie, ale také fantasy, dobrodružné a jiné. I zde bych uvítal možnost buď práce v redakci nebo jako externí spolupráci.

V případě zájmu o bližší informace mě, prosím, kontaktujte na e-mail jan@radekchalupa.cz.

Děkuji a zdravím

Jan Chalupa

Iva Růžičková

1.10.2017

Nabízím touto cestou vypracování rešerší na zadání. Živím se jako rešeršistka, editorka a výtvarnice, nahrávám rozhovory a zpracovávám do psané podoby pro Paměť národa. Ráda bych rozšířila pole své působnosti. iva.rouge@gmail.com