Hledají zaměstnání

Martin

16.10.2017

Dobrý den,

nabízím redaktorskou spolupráci na živnostenský list, ideálně ve sportovní redakci či rubrice. Z časových důvodů bohužel jen omezenou, částečnou, eventuálně externí, nikoliv na plný úvazek.

Mám za sebou tříletou praxi ve sportovní redakci celostátního média, několik dalších let v internetových magazínech sportovního zaměření či několik stáží v celostátních denících.

V případě zájmu rád zašlu životopis.

Nástup možný od listopadu/prosince.

slabymartin@seznam.cz

Vendula Jelínková

5.10.2017

Dobrý den,

nabízím spolupráci nejen jako externí redaktorka. Psaní je mým koníčkem a prací snů.

Aktuálně píši pro magazíny Inconcept, Rezidence, Villa Journal a Rock&Pop. Podívejte se na ukázky mých prací na www.vendulajelinkova.cz.

 

Jan Chalupa

5.10.2017

Dobrý den,

měl bych zájem o spolupráci při tvorbě populárně-naučných článků na téma historie. Nejlépe jako redaktorská práce na hlavní pracovní poměr, případně jako pravidelná externí spolupráce. Nemám sice zatím žádné pracovní zkušenosti, avšak o historii se aktivně zajímám a psaní mě velmi baví.

Kromě tvorby článků píši také povídky a krátké příběhy. Nabízím tedy i spolupráci v této oblasti pro magazíny nebo noviny. Povídky píši z různých žánrů - zejména historie, ale také fantasy, dobrodružné a jiné. I zde bych uvítal možnost buď práce v redakci nebo jako externí spolupráci.

V případě zájmu o bližší informace mě, prosím, kontaktujte na e-mail jan@radekchalupa.cz.

Děkuji a zdravím

Jan Chalupa

 

Iva Růžičková

1.10.2017

Nabízím touto cestou vypracování rešerší na zadání. Živím se jako rešeršistka, editorka a výtvarnice, nahrávám rozhovory a zpracovávám do psané podoby pro Paměť národa. Ráda bych rozšířila pole své působnosti. iva.rouge@gmail.com

Alena Polakovičová

1.9.2017

Dobrý den,

nabízím spolupráci na ŽL jako redaktorka, korektorka i copywriter.

V médiích a marketingu se pohybuji 8 let a v tomto prostředí se cítím jako ryba ve vodě.

Vystudovala jsem bohemistiku a psaní se věnuji aktivně už od střední školy. Spolupracovala jsem s několika magazíny, z tištěných to byly například časopisy Loving nebo Marie Claire.

3 roky jsem pracovala jako copywriter a korektor v marketingovém oddělení časopisů Apetit, Marianne, Svět ženy a dalších, předtím jako šéfredaktor a korektor bulletinu o zdraví a detoxikaci.

Psaní mě nejen živí, ale především já žiju psaním. Proto nabízím spolehlivost, pečlivost, dodržování deadlinů a chuť pracovat.  

 

Petr Merta

29.8.2017

Dobrý den,

dovolte, abych se představil. Jsem VŠ (62), FAMU - profesionální fotograf.

Hledám zaměstnání jako přivýdělek, klidně i v jiném oboru.

Mohu pracovat na Dohodu o provedení práce, v případě oboustranného zájmu i na HPP.

Nástup je možný ihned.

Životopis na vyžádání obratem poskytnu.

Těším se na Vaši odpověď,

Mgr. Petr Merta
P.Merta@seznam.cz
604 200 311

 

Petr Khás

29.8.2017

Dobrý den!

Rád bych touto cestou našel médium, jež má zájem o externího autora nebo o redaktorskou práci na HPP. Texty a články na všemožná témata píši od útlého mládí, jako historik mám praxi v psaní řady odborných i populárně naučných textů. Kromě historie píši ještě o politice (především americké) a fotbalu (český a anglický fotbal, skauting, fungování přestupového trhu atd.).

Mám praxi i ve spravování FB stránek, takže se určitě nebráním případně ani této činnosti. V případě zájmu mne kontaktujte buď na výše uvedený mail, nebo na čísle 605 890 204.

S pozdravem Petr KHÁS

Šárka Vrbová

16.8.2017

Zdravím,


ráda bych našla redakci, která uvítá externí spolupráci. Ráda dodám zajímavé články (včetně fotografií) z cest nejen po České republice. Nejbližší expedici plánuji do Nepálu. Můžeme se domluvit na cílení článků i dlouhodobé spolupráci. Vše na domluvě, osobní schůzka možná v Praze.

Sabina Tesařová

15.8.2017

Hezký den!

Ráda bych se ucházela o pracovní pozici redaktora, nejlépe na poloviční úvazek (externí spolupráci).

Mám zkušenosti jako redaktorka společenských a zpravodajských témat z portálů Super.cz, Extra.cz a Expres.cz.
Nebráním se ale ani zpracování témat z jiných oborů.

Studuji obor čínské medicíny na TČM institutu v Praze a rovněž výživu na Akademii léčivé výživy a ráda bych studium s prací propojila.

Těším se na vaše zprávy a přeji krásné dny,

Tesařová

tesarovasabina@seznam.cz

Pavel Vičar

15.8.2017

Dobrý den,
jsem mladý muž od Kroměříže, který se věnuje psaní. Ať už do šuplíku, nebo veřejně. Dlouhodobě jsem přispíval na bulvární web, na server se zaměřením na LGBT komunitu, na hudební web aj. Momentálně pracuji v regionálních novinách. Hledám práci spíše se zaměřením na lidské příběhy, bulvár, hudbu aj. Klidně mohu vykonávat z domu, kde mám přístup k internetu. Jsem rychlý spolehlivý a nebráním se žádným tématům. Vše je na domluvě. Myslím, že mám velký přehled. Děkuji za nabídky na email pavliceekk@seznam.cz. Budu rád, když se ozve někdo na spolupráci. 

Lucie Holásková

26. 7. 2017

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a původem pocházím z Břeclavi. Momentálně žiji v Holandsku a spolupracuji externě s různými magazíny a weby.

Touto cestou bych ráda svou práci rozšířila. Hledám web, či magazín na větší a dlouhodobou spolupráci.

Ke konci roku plánujeme s přítelem návrat do České republiky a ráda bych tak našla práci, které je možné se po čase věnovat na plný úvazek. Externě, nebo po našem návratu do ČR i interně.

Některé ukázky mých prací naleznete na blogu www.clankyzezivotablogspot.com .

Jsem ochotná vypracovat kratší zkušební článek tak, aby jsme se domluvili na stylu psaní a byla zde oboustranná spokojenost.

Budu se těšit na vaše zprávy.
L.holaskova@gmail.com

Přeji krasně prožité prázdninové dny a mnoho úspěchů.
Lucie Holásková