Hledají zaměstnání

Hledáme grafika/zlomaře do deníků Blesk a Aha! (print)

25.5.2017

Jsme společnost CZECH NEWS CENTER a.s., mediální dům s přední pozicí na českém trhu, a náš tým deníků potřebuje rychle posílit.

Co u nás budeš dělat?

    kreativně vytvářet grafickou podobu novin
    vyhledávat tematické fotografie

Hledáme někoho, kdo:

    má praxi v oboru a bude skutečnou posilou našeho týmu
    zná grafický program InDesign, Adobe Photoshop, Illustrator

Co můžeme nabídnout my?

    dynamickou a tvořivou práci
    motivující finanční ohodnocení a podporu osobního rozvoje
    zaměstnanecké výhody
    stabilitu silné mediální společnosti
    pracoviště: Praha 7 - Holešovice

V případě zájmu, zašli svůj životopis na email: eva.babicikova@cncenter.cz

PR v dTestu (zajímá nás, jak umíte psát..)

22.5.2017

dTest, nejvýznamnější spotřebitelská organizace v České republice a vydavatel unikátního měsíčníku, hledá spolupracovníka či spolupracovnici na pozici PR.

Náplň práce:

• příprava tiskových zpráv a redakční práce s texty

• komunikace s médii, zprostředkování mediálních výstupů

• realizace obsahových spoluprací a spotřebitelských kampaní

• komunikace přes sociální sítě Facebook/Twitter

• vyhodnocování výsledků PR aktivit

• administrativně-organizační činnosti

Požadujeme:

• prokazatelné zkušenosti s public relations

• perfektní znalost ČJ a schopnost aktivní komunikace v AJ

• nadprůměrné stylistické a editační dovednosti

• dobrou znalost kancelářských programů (MS Outlook, Excel, Word) a internetu

• příjemné a profesionální vystupování

• kritický a nezávislý úsudek

• velmi dobré organizační schopnosti a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme Vám zajímavou a naplňující práci na hlavní pracovní poměr. V dTestu se můžete těšit na přátelské pracovní prostředí, využíváme flexibilní pracovní doby a těšíme se na novou kolegyni či kolegu. Nástup IHNED.

Zajímáte se o spotřebitelskou tématiku a Vaše zkušenosti odpovídají požadavkům? Zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis.. ukázky Vámi zpracovaných tiskových zpráv či jiných textů velmi vítáme. Těšíme se na první kontakt s Vámi.

PŘIJMEME REDAKTORKU/REDAKTORA DO ČASOPISU EPOCHA

22.5.2017

  Do nejčtenějšího časopisu (čtrnáctideníku) EPOCHA na českém trhu hledáme dynamickou kolegyni či kolegu se spoustou skvělých nápadů.

Nabízíme:
Práci v moderním prostředí expandující společnosti se sídlem v Praze.

Požadujeme: Novinářskou praxi, kreativitu a pracovní nasazení.

Nástup: od 1. července 2017.

Nabídky s motivačním dopisem a životopisem posílejte prosím na e-mail:
jana.vaneckova@rf-hobby.cz

Staň se redaktorem filmového magazínu NaFilmu.cz

16.5.2017

Orientujete se ve filmovém světe? Umíte dobře psát? Zapojte se do týmu seriózního kulturně-společenského online magazínu pro mladé na českém internetu! Pište pro NaFilm.cz! Redakce rozšíří svůj tým o redaktory/redaktorky, kteří budou psát zpravodajství i publicistiku, dělat rozhovory a reportáže z různých zejména pražských akcí, či překládat zahraniční zprávy.

POŽADUJEME:

• znalost českého jazyka na dobré úrovni
• znalost anglického nebo jiného cizího jazyka výhodou
• orientaci v oblasti filmů
• nadšení - spolehlivost
• skutečný zájem o redaktorskou práci
• přispívání alespoň dvakrát týdně, přednost dáváme pravidelnému častému přispívání

NABÍZÍME:

• kreativní práci
• práci odkudkoliv, práce přes internet
• nabytí žurnalistické praxe
• získání nebo rozšíření zkušeností
• získání orientace v prostředí internetového média
• prezentace vaší tvorby na magazínu pro mladé, který měsíčně navštěvuje okolo 100 tisíc unikátních uživatelů
• možnost účastnit se tiskových konferencí, festivalů, projekcí

JINÉ SDĚLENÍ:

Odměna
• praxe
• možnost sebeprezentace

Společně se životopisem nám zašlete jednu ukázku článku s filmovou tematikou na mail pevny@nafilmu.cz. Do předmětu pište "Redaktor".

Svatební magazín Marriage guide

16.5.2017

Pro náš svatební magazín hledáme redaktory, které zajímá aktuální dění a trendy v oblasti svatebního průmyslu. Pravidelné příspěvky do rubrik na webu: www.mgmagazine.cz a tištěného svatebního magazínu. Děkuji za nabídky a ukázky prací na email: redakce@mgmagazine.cz

HLEDÁME REDAKTORA!

16.5.2017

Redakce nového společenského týdeníku Moje sladké tajemství přijme ihned na HPP v Praze kolegyni či kolegu na post redaktora. Požadujeme praxi v médiích, zájem o svět celebrit a ženská témata, cit pro psaní a plynulou práci na počítači. Nabízíme stabilní zázemí velkého vydavatelství, odpovídající finanční ohodnocení a malý, příjemný redakční kolektiv. Nabídky s motivačním dopisem a životopisem posílejte prosím na e-mail marie.bezdekova@rf-hobby.cz

Psaní recenzí Android aplikací pro magazín zaměřený na Android

16.5.2017

Hledám redaktora či redaktorku pro psaní recenzí na jednotlivé Android aplikace.
Půjde o recenze pro navštěvovaný magazín zaměřený na Android aplikace.
Ideální pro nadšence do Androidu.

Šlo by o recenze dlouhé 1,5 NS.
Hledám někoho na dlouhodobou spolupráci. V případě spokojenosti by šlo zhruba o 15 recenzí každý měsíc.

Spolupráce bude probíhat externě, můžete pracovat z domova.

Pište na email luvelmarketing@gmail.com a uvedťe:
- cena za 1 recenzi o délce 1,5 NS
- reference, ideálně co nejvíce tématické
- info zda máte možnost fakturovat či ne

Redaktor/fotograf pro musicweb.cz

16.5.2017

Pro magazín musicweb.cz sháníme hudební nadšence - redaktory a fotografy, kteří by se rádi zapojili do našeho projektu. Naším cílem je pokrýt vybrané a kvalitní hudební akce žánrů jazz, blues, world music, rock, metal, country apod. Pozice není finančně ohodnocena. Nabízíme možnost reportáží/fotoreportáží z koncertů a festivalů, rozhovorů, publicistických článků či recenzí CD.

Pokud vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis s ukázkou vlastní tvorby a krátkým motivačním dopisem na e-mail: martin.faix@musicweb.cz

Hledáme redaktora/ku

16.5.2017

Hledáme redaktora/ku pro psaní o neziskovém sektoru. Nabízíme pravidelnou spolupráci, práce je honorovaná (DPP, DPČ, částečný úvazek). Požadujeme časovou flexibilitu, 2 dny v týdnu v redakci, perfektní češtinu, znalost němčiny nebo angličtiny je vítána. Nabídky zasílejte na adresu: daniela.steinbauerova@prodialog.cz.